HOME

Hayal Edin
Gerçekleşsin!

<code> </code>
Photo

Benim ve Ekibimin sizlere kusursuz olarak sunacağımız hizmetler;

AdWords Reklamcılığı.

İnternet üzerinden hizmet sunan birçok işletmenin en büyük amacı web sitelerine daha çok ziyaretci çekmek, Google reklamları ise bu sonucun daha çabuk ve etkili olmasını sağlıyor. Bense Adwords reklamlarınızı daha ucuza, çok daha fazla kitleye ulaşmasını sağlabiliriz.

Sosyal Medya Reklamcılığı.

Ürünlerizi Googleden aranmasını beklemeden Facebook ve Instagram'da reklam çıkarak milyonlarca müşteriye sunma fırsatını sosyal medya reklamcılığı ile yakalayabiliriz. 

SEO Hizmeti.

Kim istemezki belli kelimelerde sitesi googlede ilk sayfada hatta ilk sırada çıksın. Ancak bu site kurup reklam vermekle olmaz. Uzun ama başarılı adımlarda dilediğiniz kelimelerde siteleriniz ilk sayfaya hatta ilk sıraya taşıyabiliriz

Web Site Kurulumu ve Düzenleme.

Firmanıza ve kurumsal kimliğinize uygun wordpress yada html tabanlı web sitenizi size en uygun tasarım ve özelliklerle kurup, gerekli kullanım eğitimlerini vererek sizlere teslim ediyoruz.

Web Sitenizin Android ve IOS uygulaması.

Mobil telefonların bilgisayar kullanımının önüne geçtiği aşikar. Bu nedenle bir çok web site sahibi, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek ve etkileşim halinde kalabilmek için web sitelerinin android ve ios uygulamalarını tasarlatıyor. Peki siz neyi bekliyorsunuz? Dilerseniz sizler için web sitenizin tasarımına sadık kalarak android ve ios uygulamasını yapabiliriz.

Sosyal Medya Yöbetimi ve İçerik Üretimi.

Firmanızın yada kişisel sosyal medya hesaplarınızın yönetimine zaman ayıramıyor yada doğru şekilde yönetemiyorsanız. Sizin yerinize tüm sosyal medya hesaplarınızı, istediğiniz konsepte uygun olarak içerik üretimi ve yönetimini sağlıyoruz.

“Tasarladığımız Web siteleri sizi yada ürünlerinizi 7/24 tanıtır. Hiçbir çalışan bunu yapmaz.”

Başa dön tuşu