Sedat Telli

0 %
Sedat Telli
IT Executive
Front End Development
Ui/UX Designer
 • Ülke:
  Türkiye
 • Şehir:
  İstanbul
 • Yaş:
  36
Windows Server Family
Windows İşletim Sitemleri
Firewall (Fortigate, pfsense)
SQL
Html5
CSS
Js
WordPress
C#
SEO
Sosyal Media Yönetim
 • Photoshop
 • Movavi Video Suite

outletsatis.com

18 Temmuz 2021

Ben ve farklı sektörlerden arkadaşlarımın uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir proje fikrimiz mevcut . Sizlere proje fikrimizi sunmak istiyoruz.  Projemizin temel mantığı bir pazar yeri olarak ortaya çıkıyor.

Öncelikle proje fikrimizi bir gerekçeye dayandırmak gerekirse bir çok firmanın kendi outlet satış mağazaları olduğunu ancak firmaların ortak outlet ürünlerini satacakları bir platform olmadığını fark etmemiz üzerine bu proje fikri üzerine çalışmalara başladık . outletsatis.com hiçbir markayı temsil etmediği için tüm markaların outlet satış ürünlerini barındırabilir ya da outlet çerçevesinden çıkıp, outlet olsun olmasın tüm ürünlerin satılacağı bir pazar yeri kurulabilir mantığı ile yola çıktık. 3 yıldır outletsatis.comoutletsatış.com, outletsatis.com.tr domainlerine sahibiz.

Outlet satış ismi herkesin aşina olduğu bir kavram olduğu için kolaylıkla güvenilir bir platform haline getirilebileceğini gözlemledik bu sayede reklam ve güven konusunda 1-0 önde başlayacağız.

Bu süreçte ihtiyacımız olan birkaç şey var . Fikrimize olan inancınız , bu fikri hayata geçirme isteğiniz ve yatırımınız .

Proje fikrimizi değerlendirmek üzere sizlerle iletişime geçmek bizi mutlu edecektir.  Bizimle sedattelli@outlook.com mail adresi üzerinde ya da 05522905858 telefon numarası ile iletişime  geçebilirsiniz.

Web Tasarım
Bir yorum Yaz